Technologia


Mikroproszek
Nasze myjnie samoobsługowe wykorzystujące tzw. mikroproszek gwarantują najlepszy rezultat mycia bez użycia szczotek. Aktywne substancje myjące oraz środki powierzchniowo – czynne w połączeniu z gorącą, zmiękczoną wodą, czyszczą powierzchnię samochodu. Nie ryzykuj mycia niesprawdzonymi środkami chemicznymi, które mogą uszkodzić lakier twojego samochodu!Wosk
Nanotytanowy wosk – polimer rozprowadzony strumieniem gorącej, zmiękczonej wody, uszczelnia powierzchnie pojazdu, zapobiegając przyjmowanie brudu. Zaprojektowany tak by uniknąć mazania się szyby podczas pracy wycieraczek. regularne stosowanie zmniejsza koszt następnego mycia.


Nabłyszczacz
W czwartym programie do zdemineralizowanej wody dodajemy specjalistyczny środek o właściwościach nabłyszczająco – osuszających, dzięki któremu możesz odjechać z myjni bez wycierania pojazdu, nie martwiąc się o zacieki na lakierze czy szybie.


Demineralizacja
Zjawisko odwróconej osmozy w naszej technologii oczyszczania wody uwarunkowane jest to obecnością półprzepuszczalnej błony. Ciśnienie w sieci wodociągowej powoduje, że jedynie cząsteczki wody zostają “przeciśnięte” przez półprzepuszczalną błonę pozostawiając wszystkie zanieczyszczenia po jej drugiej stronie. Następuje zatem przepływ wody z roztworu o stężeniu większym (brudna woda) do roztworu o stężeniu mniejszym (czysta woda). Tak oczyszczona woda nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń (cząstek kamienia czy żelaza) na lakierze pojazdu.